VIDEO/ Florian Marku si Tyson, boksieri shqiptar mposht kundërshtarin në sekondat e para

Florian Marku ka mundur të mposhtë kundërshtarin e tij Dylan Moran në ndeshjen e boksit që e nisi pak çaste më parë.

Në vetëm pak sekonda nga startimi i raundit të parë, Marku vë me shpatulla pas muri kundërshtarin dhe e grushton furishëm, duke detyruar menjëherë gjyqtarin të ndërpresë ndeshjen.

Marku merr fitoren e radhës në boks, askush nuk mund ta ndalë deri më tani.