VIDEO: Vazhdojnë tensionet në ndeshjen kundër Rumanisë, Rrahmani përpak sa nuk përplaset fizikisht

Edhe pas rinisjes së ndeshjes mes Rumanisë dhe Kosovës, pas rreth 30 minutave pauzë, ky shkak u bë thirrja skandaloze e tifozëve rumunë “Kosova është Serbi” po vazhdojnë tensionet, raporton GazetaSinjaliSporti.

Në këtë rinisje, përpos tensioneve që po krijojnë tifozët, tensione u shënuan edhe në mes të lojtarëve.

Ishte kapiteni i Kombëtarës, Amir Rrahmani ai i cili përpak sa nuk u përplas fizikisht pas një konflikti verbal me lojtarin me numrin 9, Puscas.