Pas Bebe Rexhës, edhe shqiptarja Ava Max sulmohet derisa ishte duke kënduar në skenë

Edhe këngëtarja tjetër shqiptare, Ava Max, është sulmuar derisa ishte duke performuar në skenë.

Ajo sot kishte një koncert në Los Angeles dhe derisa ishte duke kënduar një person u ngjit në skenë dhe e goditi atë në fytyrë.

Këngëtarja menjëherë e ka ndalur performancën e saj duke u larguar. Ajo me një shkrim në Tëitter është shprehur se është lënduar nga personi në fjalë.

“Më goditi aq fort sa më gërvishti pjesën e brendshme të syrit. Ai nuk do të vijë më kurrë në një shfaqje, faleminderit fansave që ishin spektakolar sonte në LA!!”, ka thënë Ava Max.