VIDEO – Incident në emision! Laert Vasili i hedh ujë sekretarit të OMONIA-s

Debati në emisionin “360 gradë” në ABC News ka degraduar me një gjest të pahijshëm nga aktori Laert Vasili, i cili njihet për qëndrimet e tij “pro” qeverisë dhe kryeministrit Edi Rama.

Pas një debati verbal në studio me sekretarin e Omonias, Marin Suli, Laert Vasili ngrihet nga vendi dhe i hedh ujë bashkëbiseduesit.

Debati

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin,  se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia

Marin Suli: O laro pazari.