Pak para finales së Eurovisionit, Albina Kelmendi ka një kërkesë për shqiptarët

Sonte (e shtunë) mbahet nata finale e Eurovision 2023. Shqipëria përfaqësohet nga Albina Kelmendi dhe familja e saj me këngën “Duje”.

Artistja së fundmi ka kërkuar në rrjete sociale votat e shqiptarëve pak para nisjes së finales.

Foto: Screenshot/Instagram

“Akrepat e orës sa vijnë e afrohen rrahjet e zemrës vijnë e shtohen”, ka shkruar ajo.